Henüz yorum girilmedi

Türkiye’nin En İyi Şirket Basketbol Takımı Rönesans Holding!

İstanbul, İzmir ve Ankara’da “Şirketlerin 4×4 basketbol ligi” sloganıyla düzenlenen ve bu yıl 150 şirketin katıldığı Tek Pota Ligi’nde Türkiye Şampiyonu belli oldu.

İstanbul, İzmir ve Ankara’da yılda 2 kez düzenlenen, şirket çalışanlarından oluşan takımların yarıştığı, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı şirketler arası basketbol ligi olan Tek Pota Ligi’nde 2018 Türkiye şampiyonu Antalya Lara KervansarayKunduHotelde düzenlenen finallerle belli oldu.

Şampiyon Belirlendi!

İlk kez düzenlenen Tek Pota Ligi Türkiye Finallerinde İstanbul: Fibabanka ve ABB İzmir: Türk Tuborg ve Norm Holding Ankara: Ortana ve Rönesans Holding’den oluşan il şampiyonlarını11-13 Mayıs tarihlerinde konuk eden AntalyaLara Kervansaray KunduHotelde düzenlenen Türkiye Finallerinin sonunda Ankara temsilcisi Rönesans Holding kupaya uzandı.

Görkemli Kura Çekilişi ve Finallerde Euroleague Üçlüsü!

İlk kez düzenlenen Türkiye FinallerindeFinaller başlamadan önce grupların kaderinin belirlendiği ve Basketbol dünyasının önemli isimlerinden İsmet Badem tarafından çekilen kura çekilişinden sonra maçlar start aldı.

Daha önceden birçok kez Türkiye Liglerinde ve Avrupa’da görev almış tecrübeli hakem üçlümüz düdük çaldılar. Finaller boyunca tüm maçlar Fatih Söylemezoğlu, Haluk Yeşiloğlu ve Fatih Dalay hakem üçlüsü yönetiminde gerçekleşti.


Nefesleri Kesen Final!

Tek Pota LigiTürkiye finalinde Rönesans Holding ve Türk Tuborg takımları karşı karşıya geldi. Maçın başında iyi başlayan taraf Rönesans Holding oldu ve fark bir ara çift hanelere kadar yükseldi, daha sonrasında etkili taraftar desteğiyle birlikte maça dengeyi getiren ve son saniyeye kadar kazananı merakla beklediğimiz maçta rakibini geçmeyi başararak ilk Türkiye Şampiyonluğu ünvanını kazanan takım Rönesans Holding oldu.

Yorum yaz