2007 yılından itibaren Spor ve Eğlence aktiviteleri düzenleyen Fairplay Events, tecrübesini sizlerle paylaşıyor. Türkiye çapında düzenlediği bu etkinliklerde yıllık 25.000’in üzerinde spor müsabakası organize etmekteyiz. Fairplay Events, spor ve eğlence aktivitelerinizin planlanmasını, danışmanlığını ve yönetilmesini üstlenerek etkinlik planlama noktasında tüm görevi üstleniyor.

16 şehirde 300 kişilik tecrübeli uzman kadrosunu sahibiz. Etkinliklerinize profesyonel dokunuşlar yapan Fairplay Events, bugüne kadar 500’ü aşkın kurumsal firma ile çalıştı. Fairplay Events, etkinlik organizasyonunun yanı sıra, kullanıcı dostu internet altyapısıyla birlikte firma etkinliklerinde sektörüne liderlik etmeye devam ediyor.

ŞİRKETİNİZE ÖZEL ETKİNLİK PLANLAMA VE YÖNETİMİ

Şirket içi, şirketler arası veya sadakat programı dahilinde müşterilerinize, çalışanlarınıza, bayilerinize özel etkinlikleriniz için en doğru adres Fairplay Events.

Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız kurumsal firmaları görüntülemek için Referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.