1

Türkiye’nin En İyi Şirket Futbol Takımı Anadolu Sigorta!

İstanbul, İzmir ve Ankara’da “Şirketlerin futboldaki zirvesi” sloganıyla düzenlenen ve bu yıl 200 şirketin katıldığı Business Cup’taTürkiye Şampiyonu belli oldu.

İstanbul, İzmir ve Ankara’da yılda 2 kez düzenlenen, şirket çalışanlarından oluşan takımların yarıştığı, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı şirketler arası futbol ligi olan Business Cup’ta 2018Türkiye şampiyonu Antalya Lara Kervansaray KunduHotelde düzenlenen finallerle belli oldu.

Şampiyon Belirlendi!

İstanbul: Öztiryakiler ve Anadolu Sigorta İzmir: Petkim ve Arcanaz Ankara: Vezin YMM ve Roketsan’dan oluşan il şampiyonlarını11-13 Mayıs tarihlerinde konuk eden AntalyaLara KervansarayKundu Hotelde düzenlenen Türkiye Finallerinin sonunda İstanbultemsilcisi Anadolu Sigorta kupaya uzandı.

Şampiyon Avrupa’ya!

Business Cup Türkiye finalinde Anadolu Sigorta ve Arcanaz takımları karşı karşıya geldi. Maçın başında erken bulduğu gol ile 1-0 öne geçen Arcanaz takımı daha sonrasında toparlanan ve maça ağırlığını koymayı başaran Anadolu Sigorta karşısında skoru koruyamadı ve maçı Anadolu Sigorta 3-1 kazanarak kupanın yeni sahibi oldular. 12-18 Ağustos tarihleri arasında Kiev’de düzenlenecek olan 20 milli takımın yer alacağı Avrupa Halı Saha Ligi’nde Türkiye’yi milli forma altında temsil etme hakkı kazandılar.

Comment(1)

  1. Reply
    Laf Sözlük says

    Tebrikler.

Yorum yaz