Bilyoner Rakipbul Ligi, 16 yıldır, 350.000 halı saha oyuncusuna ve 17.000 takıma yılda 25.000 maç yaptıran, Türkiye’nin en büyük katılımlı halı saha ligidir.

Sosyal Medya

Uluslar Arası Federasyonların Resmi Temsilcilikleri

Sponsorlar

Rakipbul bayisi kimdir?

Bayilik aldığı ilde Bilyoner Rakipbul Ligi ve Fairplay Events’in tüm faaliyet ve operasyonlarını, Fairplay Events’in belirttiği standartlarda yürüten şahıs veya şirkettir.

Kimler başvurabilir?

Organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve pratik düşünebilen, gelişmiş iletişim becerisi bulunan, prezantabl, MS Office uygulamalarına hâkim, sunum, takip, bütçe oluşturma, raporlama konularına hâkim, erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan kişiler bayilik başvurusunda bulunabilir.

Bayi ile Merkez'in sorumlulukları nedir?

Merkez, Bayi’ye kendi işletme adını, markalarını, sair tanıtma işaretlerini, ticari teknik bilgi ve becerisini (know-how) kullanma hakkını sağlamakla mükelleftir. Bayi ise, ligin belirtilen standartlarda organize edilmesi amacıyla gerekli ekibi oluşturup denetlemek, satış yönetimini ve satış geliştirme faaliyetlerini yürütmek, gerekli operasyonel malzemelerin kontrolünü ve tedariklerini sağlamakla mükelleftir. Merkez, bayinin personellerine periyodik olarak eğitimler sağlar. Personeller bu eğitim doğrultusunda merkezin belirlediği standartlarda operasyonu yürütürler.

Bir ilde Rakipbul Bayiliği almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Öncelikle organizasyonu düzenlemek istediğiniz ilde mevcut bir Fairplay Events bayisi olmamalıdır. Zira, tek ilde tek bayi ile çalışıldığından talebiniz reddedilir. Eğer ilgili şehirde faal bir bayimiz yok ise, bu durumda sırasıyla;
* Butondan gidebileceğiniz Rakipbul Bayilik Başvuru Formunu doldurmanız gerekir.
* Başvurunun kabulü halinde yetkililerimiz sizinle temasa geçecekler ve mülakat düzenleyeceklerdir.
* Mülakatın olumlu sonuçlanması halinde başvurduğunuz il için finansal ve operasyonel analizler size ulaştırılır,
* Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra ekibin tüm eğitim ve know-howu ile operasyon start ekipmanları Fairplay Events tarafından sağlanır.

Rakipbul Bayiliğiyle bir ilde hangi organizasyonları düzenleyebiliriz?

Fairplay Events Türkiye’nin önde gelen spor etkinlik şirketlerindendir. Bu bayilik anlaşmasıyla, il sınırları içerisinde Fairplay Events’e kayıtlı olan tüm spor organizasyonları düzenleyebilir, yeni organizasyonlar düzenleme teklifini de merkeze sunabilirsiniz.

Şehrimde organizasyona başlangıç için gerekli personeller hangileridir? Hangi niteliklere sahip olmalılardır?

Her ilde start için gerekli olan personel envanteri; 1 adet ildeki etkinlik satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek tam zamanlı satış danışmanı, 1 adet sosyal medya yönetme yetisine sahip il editörü, maçlardaki organizasyonu yönetecek ve maç çekimlerini gerçekleştirecek 2 adet saha koordinatörü ve tecrübeli 3 adet halı saha futbol hakemidir.