Bilyoner Rakipbul Ligi, 17.000 takım ve 200.000 üye ile düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel hizmetler sunan, Türkiye’nin en büyük halı saha ligidir.

Rakipbul Bayilik Başvurusu Formu

Rakipbul bayisi kimdir?

Bayilik aldığı ilde Bilyoner Rakipbul Ligi’nin tüm faaliyet ve operasyonlarını, Fairplay Events’in belirttiği standartlarda yürüten şahıs veya şirkettir.

Bayinin sorumlulukları nelerdir?

Bayilik aldığı ilde; ligin belirtilen standartlarda organize edilmesi amacıyla gerekli ekibi oluşturup denetlemek, satış yönetimini ve satış geliştirme faaliyetlerini yürütmek, gerekli operasyonel malzemelerin kontrolünü ve tedariklerini sağlamak.

Kimler başvurabilir?

Organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve pratik düşünebilen, gelişmiş iletişim becerisi bulunan, prezantabl, MS Office uygulamalarına hâkim, sunum, takip, bütçe oluşturma, raporlama konularına hâkim, erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan kişiler bayilik başvurusunda bulunabilir.

Bayilik süreci nasıl başlar ve ilerler?

Bayilik formunun merkezimize ulaşmasının ardından, özgeçmişiniz incelenir ve uygun bulunması durumunda yetkililerimiz sizinle temasa geçeceklerdir. Mülakatların ardından bayiliğin onaylanması durumunda, oluşturduğunuz ekibin tüm eğitim ve know-howu ile operasyon start ekipmanları Fairplay Events tarafından sağlanır. Bundan sonraki aşama operasyonun startı ve Fairplay Events’in know-how desteğiyle sürecektir.

Bağlantılar